Російські військові готують провокацію проти своєї ж позиції на Донбасі для картинки– розвідка

Російське командування готує чергову провокацію на лінії дотику з метою дискредитації ЗСУ.

Російські військові готують провокацію проти своєї ж позиції на Донбасі для картинки– розвідка
13 Серпня 2016 21:52Новини

Російські військовослужбовці в суботу намір здійснити провокаційний підрив однієї зі своїх позицій з метою звинувачення українських військових у порушенні Мінських угод. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України, повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, пише 112.

«Російське командування готує чергову провокацію на лінії дотику з метою дискредитації ЗСУ. Вчора так звана «сьома окрема мотострілецька бригада» (Дебальцеве) провела підготовку підриву однією з власних передових позицій в районі села Нижнє Лозове. Підрив планується здійснити сьогодні у присутності кореспондентів російського телеканалу «Life News» як свідчення використання силами АТО артилерії великого калібру», – повідомив він.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.