Російська делегація в ОБСЄ знову збрехала про Україну

Постійний представник США при ОБСЄ посол Даніель Байєр прямо звинуватив російських дипломатів в поширенні брехні під час засідання Постійної ради Організації по забезпеченню повного доступу спостерігачам ОБСЄ на непідконтрольні території на Донбасі з боку сепаратистів.

ОБСЄ
22 Липня 2016 14:26Новини

З відповідною заявою американський дипломат виступив у четвер у Відні, передає Укрінформ.

«Росія розповіла Постійній раді ОБСЄ про те, що спеціальна моніторингова місія має доступ до кордону. Це неправда», – зазначив він.

Дипломат навів конкретні приклади, коли тільки за минулий тиждень російські військові представники в Об’єднаному центрі контролю і координації відмовили ОБСЄ в такому доступі, а також в інформації про порушення перемир’я, зокрема, в районі Ясинуватої.

»Об’єднані російсько-сепаратистські сили надають доступ СММ лише епізодично і тільки тоді, коли спостерігачі не можуть нічого побачити», – додав Байєр.

У той же час нарощування російського важкого озброєння і особового складу на сході України триває, зазначив представник США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.