Родинам жертв вибуху на шахті «Степова» виплатили по 100 тисяч

Сім’ям загиблих та постраждалим внаслідок вибуху на шахті «Степова» (Львівська обл.) виплатили адресну допомогу.

Родинам жертв вибуху на шахті «Степова» виплатили по 100 тисяч
12 Березня 2017 12:48Новини

Про це повідомили у департаменті соцзахисту населення Львівської обладміністрації, пише Українська правда.

Зокрема, родинам восьми загиблих виплатили  по 100 тисяч гривень, по 60 тисяч гривень – перерахували 9 важко пораненим гірникам, по 40 тисяч – 8 шахтарям зі станом здоров’я середнього ступеня важкості. Ще по 20 тисяч гривень виплатили 6 легко пораненим гірникам.

Як зазначив т.в.о директора департаменту Віктор Степанюк, загальна сума для виплати одноразової адресної допомоги склала 1,780 млн. грн, кошти виділили з обласного бюджету.

Як відомо, 2 березня на шахті «Степова» стався вибух з подальшим обваленням породи. Внаслідок вибуху загинули 8 гірників, понад 20 зазнали травм.  За попередніми даними, причиною вибуху став спалах повітряно-метанової суміші.  За фактом відкрито кримінальне провадження.

Станом на 4 березня кількість гірників, які перебувають на лікуванні, збільшилася до 23 осіб. 9 з них перебувають у важкому стані.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що сім’ям 8 загиблих гірників на шахті «Степова» виплатять допомогу близько 600-700 тисяч гривень.

«Ми приймемо рішення про те, щоби виділити кожній родині по 500 тис. гривень.Також буде відповідна компенсація з відповідних соціальних фондів близько 150 – до 200 тисяч гривень. Тобто загальна компенсація буде від 600 до 700 тисяч гривень», – сказав Гройсман.

У свою чергу у Фонді соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань повідомили, що на кожну сім’ю загиблого Фондом буде виплачено 160 тисяч гривень, а кожному утриманцю – 32 тис. грн. 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.