Родинам загиблих журналістів виплатять по 140 тис. грн

Сім’ям загиблих журналістів встановлено одноразову допомогу.

Родинам загиблих журналістів виплатять по 140 тис. грн
3 Листопада 2016 8:59Новини

Відповідну постанову сьогодні підтримав Кабінет Міністрів, повідомляє ZIK.

Так, одноразова допомога сім’ям загиблих журналістів становитиме 139,9 тис. грн, журналісту який зазнав поранення – 69,95 тис. грн.

Для отримання грошової допомоги членам сім’ї загиблого журналіста необхідно буде в шестимісячний термін з дати отримання свідоцтва про смерть подати в міжвідомчу комісію з питань виплати такої допомоги, створеної Держкомтелерадіо, заяву і ряд документів.

Журналіст, який має право на виплату допомоги внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва) повинен особисто або через свого представника подати комісії письмову заяву та документи, що підтверджують отримання поранення під час виконання професійних обов’язків.

Рішення про призначення допомоги комісія буде приймати в місячний термін.

Згідно зі ст. 18 закону «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», в разі загибелі журналіста під час виконання ним професійних обов’язків членам сім’ї загиблого з державного бюджету виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 100 прожиткових мінімумів (на даний момент 139,9 тис. грн), а в разі поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного журналісту під час виконання ним професійних обов’язків – допомога в розмірі до 50 прожиткових мінімумів (на даний момент – 69,95 тис. грн), пише «Сегодня».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.