Родичі глави Нацкомісії з регулювання тарифів поповнили свій автопарк

Минулого року матір та співмешканка Дмитра Вовка додали до своєї колекції автомобілів по одній іномарці.

Родичі глави Нацкомісії з регулювання тарифів поповнили свій автопарк
14 Лютого 2017 16:27Новини

За останні півроку матір та співмешканка глави Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитра Вовка придбали по автомобілю, повідомляє ZIK з посиланням на bihus.info.

Зокрема, мати Вовка Лідія в серпні 2016 року зареєструвала кабріолет Volkswagen Eos 2012 року випуску. Таке авто на сайтах продажу коштує в середньому 16 тис. доларів. Крім цієї машини, матір глави НКРЕКП з 2013 року володіє Toyota RAV 4 (2013 року випуску).

Минулого року свій автопарк поповнила і співмешканка Вовка Лілія Сільченко. Зокрема, в грудні 2016 року вона придбала Toyota Sequoia 2010 року випуску. Вартість такої машини в середньому становить 40 тис. доларів.

Також у розпорядження Сільченко є придбаний у 2014 році Lexus GX 470 (2005 року випуску) та Mercedes-Benz CL 550 (2008 року випуску), зареєстрований 2015 року.

Сам глава НКРЕКП їздить на Mercedes GL 550 (2010 року випуску), який зареєстрував на себе у квітні минулого року. До цього ця автівка належала Лілії Сільченко.

Нагадаємо, торік співмешканка глави Нацкомісії регулювання енергетики та комунальних тарифів Дмитра Вовка обзавелася будинком під Києвом вартістю 1,5-2 млн доларів. Маєток було придбано за місяць до затвердження НКРЕКП вигідної олігарху Рінату Ахметову нової методики визначення ринкової ціни на електроенергію «Роттердам +».

Ця методика з весни 2016 року лягла в основу розрахунків для встановлення тарифів на комунальні послуги та електроенергію. Зокрема, НКРЕКП до ціни вугілля додала ще й уявну вартість перевезення його з Роттердама в Україну.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.