РНБО продубляє санкції США проти Росії – Турчинов

Їх розглянуть на засіданні наступного тижня.

РНБО продубляє санкції США проти Росії - Турчинов
13 Квітня 2018 14:32Новини

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив, що наступного тижня РНБО розгляне запровадження санкцій проти Росії, аналогічних до американських.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на УНІАН.

Як зазначається, за дорученням президента РНБО продовжить вже наявні санкції проти Росії, а також продублює санкції, до яких вдалися США та інші країни.

Окрім цього, секретар РНБО подякував країнам Заходу за запровадження «суттєвих та болісних для РФ» санкцій.

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов’язань. На тлі санкцій євро на Московській біржі  вже подолав психологічну позначку у 80 рублів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.