Ріо-2016: Американський плавець Фелпс став 22-кратним олімпійським чемпіоном

Майкл виграв фінальний заплив на дистанції 200 метрів комплексом.

Ріо-2016: Американський плавець Фелпс став 22-кратним олімпійським чемпіоном
12 Серпня 2016 15:08Новини

У Ріо-де-Жанейро (Бразилія) завершився фінальний заплив турніру в плаванні на дистанції 200 метрів комплексом у чоловіків, де перемогу здобув американець Майкл Фелпс, ставши таким чином 22-кратним чемпіоном Олімпійських ігор, повідомляє кореспондент УНІАН. Фелпс проплив дистанцію за 1 хвилину 54,66 секунди. Американець майже на дві секунди випередив Косуке Хагіно з Японії (1:56,61). Третє місце зайняв Шун Ванг з Китаю (1:57,05). Таким чином, Фелпс в черговий раз побив свій власний рекорд.

Ще до Олімпіади в Ріо він був найбільш титулованим спортсменом світу, завоювавши в загальній мложности 18 золотих олімпійських нагород. У Бразилії він зумів поповнити свою скарбничку ще чотирма нагородами вищої проби. Турнір з плавання в рамках Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро проходить з 6 по 13 серпня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.