РФ перекинула в окупований Харцизьк танки, БМП і САУ

Українська розвідка зафіксувала чергове перекидання з Росії на тимчасово окуповані території Донбасу військової техніки та великої кількості пального.

1257226
11 Червня 2016 19:46Новини

Про це сьогодні на брифінгу у Києві повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко, інформує УНІАН.

«За даними розвідки, Росія продовжує перекидати військову техніку та боєприпаси на тимчасово окуповану територію. Зокрема, до Свердловська приїхали п’ять вантажних автомобілів з боєприпасами до танків та 122-мм РСЗВ «Град», до Харцизька – залізничні платформи, що перевозили шість танків, чотири БМП, три 152-мм САУ «Акация», а також чотири цистерни з 200 тоннами паливно-мастильних матеріалів та вагони зі 160 тоннами боєприпасів. Ще 300 тонн паливно-мастильних матеріалів приїхали до міста Ровеньки», – сказав Лисенко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.