Рева назвав головний здобуток року у соціальній сфері

Підписана урядом, профспілками і роботодавцями генеральна угода є своєрідним суспільним договором.

Рева назвав головний здобуток року у соціальній сфері
28 Грудня 2016 12:07Новини

Про це у ефірі Еспресо.TV розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Головним здобутком року є підписана урядом, профспілками і роботодавцями генеральна угода. В такому тристоронньому форматі така угода була підписана вперше. Всі угоди до цього мали двосторонній формат і були підписані між урядом і профспілками. 4 роки таку угоду з різних причин не могли підписати різні уряди», – сказав Рева.

За його словами, ця угода є своєрідним суспільним договором. Зокрема, профспілки зараз об’єднують значно більшу кількість людей, ніж політичні партії.

«Це був дуже непростий діалог. Уряд знаходився в стані трудового конфлікту з профспілками. Справа йшла до загальнонаціонального страйку. Профспілки висували умови щодо поліпшення ситуації з становищем трудящих. Ця угода підписана 23 серпня. Після цього і завдяки досягнутим домовленостям уряд готував пропозиції, як ввійшли до держбюджету», – додав міністр.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.