Ресуля Веліляєва окупанти намагаються звинуватити в підтримці тероризму, – Чубаров

Федеральна служба безпеки Росії намагається звинуватити кримськотатарського підприємця Ресуля Веліляєва в «діяльності щодо існування терористичних екстремістських організацій».

Ресуля Веліляєва окупанти намагаються звинуватити в підтримці тероризму, – Чубаров
7 Травня 2018 18:27Новини

Про це у соцмережі повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров, – повідомляє ZIK з посиланням на УНІАН.

«Таким чином хочуть знищити коло кримськотатарських підприємців, які, попри всі форми тиску, залишаються звичайними людьми. Вони не виходять на площі, не протестують проти окупації… але вони і не кланяються, вони не підспівують окупантам, не підтримують їхні фейкові заходи», – зазначив Чубаров.

Він додав, що справи проти Ресуля Веліляєва та інших людей з його команди – це початок більш загрозливих процесів щодо всього кримськотатарського народу.

«Формальним приводом, щоб» посадити «Ресуля Веліляєва і Алі Бариева є те, що вони нібито порушили ч. 2 ст. 238 Кримінального кодексу Росії, яка говорить про відповідальність за збереження і реалізацію неякісних продуктів… Виходить, за статтею, яка не належить до тяжких злочинів, коли немає наслідків таких дій для конкретної людини або людей, ФСБ прийшла в магазини з нібито простроченими продуктами, схопила підприємців і повезла в СІЗО Лефортово», – заявив політик. Нагадаємо, 26 квітня російські силовики проводили обшуки у магазинах кримської торговельної мережі «Гузель» і фірми «КримОпт» у Білогірську. Торгова мережа «Гузель» і фірма «КримОпт» належать бізнесмену Ресулю Веліляєву. Після обшуків кримськотатарських підприємців Ресуля Веліляєва і Алі Бариева вивезли з Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.