Расмуссен: Українцям свобода дісталася високою ціною

Екс-генсек НАТО Андрес Фог Расмуссен наголошує, що на 26-у річницю Незалежності держави українці захищають свою землю від агресора, що є важливим чинником для усієї євроатлантичної безпеки.

Расмуссен: Українцям свобода дісталася високою ціною
24 Серпня 2017 16:16Новини

Про це Расмуссен сказав у своєму відеозверненні з нагоди Дня Незалежності України, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Для багатьох українців свобода дісталася високою ціною. І навіть сьогодні українці б’ються за свої кордони проти агресора. Але битва за українську безпеку і суверенітет несе наслідки далеко за Східну Європу. Адже у сучасному світові безпека України є надзвичайно важливою для нашої власної євроатлантичної безпеки», – наголосив Расмуссен, який також є радником Президента України.

Тому, переконаний колишній генсек НАТО, європейські і американські союзники повинні продовжувати надавати підтримку Україні: політичну, економічну та військову.

«Я бажаю Україні щасливого Дня Незалежності та дякую мільйонам її громадян. Я переконаний, що Україна на правильному шляху до світлого майбутнього», – сказав Расмуссен.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.