Ракета-носій з українською системою управління успішно вивела астронавтів у космос

На МКС екіпаж прибуде 9 липня.

raketa_1
8 Липня 2016 20:58Новини

Ракета-носій «Союз» із системами управління українського виробництва успішно вивела в космос міжнародний екіпаж астронавтів. Про це повідомила прес-служба Державного космічного агентства України (ДКАУ) з посиланням на голову агентства Любомира Сабадоша.

«Вже майже добу перебуває в космосі міжнародний екіпаж астронавтів, доставлений ракетою-носієм із системами управління українського виробництва. Очікується, що на МКС (Міжнародну космічну станцію – ред.) екіпаж прибуде 9 липня», – сказав Сабадош. Він також зазначив, що системи управління для ракет-носіїв типу «Союз”, єдиного на сьогодні транспортного засобу для доставки екіпажів на МКС, виробляються на харківському підприємстві «Об’єднання Комунар».

Нагадаємо, 7 липня з космодрому Байконур стартувала ракета-носій «Союз-ФГ» із транспортним пілотованим кораблем «Союз МС». Міжнародний екіпаж у складі космонавтів із Японії, США і Росії буде доставлений на Міжнародну космічну станцію, де проведе низку експериментів і досліджень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.