Радники держав «Нормандського формату»  погодили точки відведення озброєння в зоні АТО

Радники глав держав «Нормандського формату" за участі заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александра Хуга узгодили точки відведення озброєння в зоні АТО.

540558c58cbf2_1408523556_rsr6(1)
17 Червня 2016 14:15Новини

Про це під час брифінгу повідомив Заступник Голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, передає кореспондент УНН.

Зустрічі відбулися на рівні радників глав країн «Нормандського формату». «Крім мене, в них взяли участь радники канцлера Німеччини, президентів Франції та Російської Федерації, а також представник ОБСЄ. Ми визначили три пілотні точки. Це Станиця Луганська, район Петровського і район Золотого, де ми будемо це робити.(відводити озброєння – ред.) Було дано чіткі установки експертам і військовим, щоб найближчим часом це рішення було втілене в життя», – повідомив К.Єлісєєв.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.