Рада ЄС обговорить претензії Угорщини до України

Претензії Будапешта щодо дискримінації нацменшин в Україні розглядатимуться Радою ЄС у закордонних справах 16 жовтня. Через це Угорщина домагатиметься перегляду Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Рада ЄС обговорить претензії Угорщини до України
12 Жовтня 2017 8:45Новини

Рада ЄС у закордонних справах обговорить питання про ймовірну дискримінацію нацменшин в Україні, порушене міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто. Про це DW у середу, 11 жовтня, повідомила речниця Ради ЄС у закордонних справах.

«Делегація Угорщини справді попросила поставити це питання у пункт «Різне». Тому очікується, що угорський міністр порушить це питання наприкінці наступного засідання міністрів закордонних справ ЄС (16 жовтня)», – зазначила речниця.

Як повідомлялось, через окремі положення нового українського закону «Про освіту», ухваленого 5 вересня 2017 року, Угорщина вирішила ініціювати перегляд Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. На думку глави МЗС Угорщини Сіярто, закон обмежує права національних меншин в Україні, зокрема угорської. МЗС України висловило здивування реакцією Угорщини на український закон та запропонувало спільно шукати вихід із конфліктної ситуації.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.