Рада відмовилася братися за закон про спецконфіскацію

Народні депутати не змогли включити до порядку денного цього тижня урядовий законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів» .

Рада відмовилася братися за закон про спецконфіскацію
22 Вересня 2016 16:00Новини

За нього проголосували 207 із 226 необхідних народних депутатів, пише Gazeta.ua з посиланням на УНІАН.

У повному складі цю пропозицію проігнорували «Опозиційний блок» та «Батьківщина» . По одному голосу «за» віддали депутати груп «Відродження» та «Воля народу» .

Зазначається, що на включенні на порядку денного законопроекту про спецконфіскацію наполягала фракція «Народний фронт» .

Як відомо, закон про спецконфіскацію дозволить забирати на користь держави кошти й цінності осіб, які більш ніж півроку перебувають у державному розшуку. На минулій сесії парламенту це питання виносили кілька разів. Народні депутати не змогли поставити його на порядок денний.

14 вересня Кабмін затвердив і направив до Верховної Ради змінений законопроект про спецконфіскацію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.