Путін відмовився від візиту до Франції – Reuters

Зустріч президента Росії Володимира Путіна і його колеги Франсуа Олланда не відбудеться у Парижі 19 жовтня, як було заплановано раніше.

Путін відмовився від візиту до Франції - Reuters
11 Жовтня 2016 22:45Новини

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело у Франції, пише УНІАН. Російський президент, за словами джерела видання, не згоден обговорювати у ході зустрічі тільки сирійське питання.

Раніше Пєсков повідомляв, що президент Росії Володимир Путін досі планує візит у Францію цього місяця, хоча його французький колега Франсуа Олланд не впевнений, що зможе з ним зустрітися. Зустріч Путіна та Олланда анонсував міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, додавши, що візит російського президента до Парижа буде мати особливе значення, оскільки з Олландом будуть обговорюватися не тільки російсько-французькі відносини, а й врегулювання конфліктів в Сирії та Україні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.