Приватні дитячі будинки Львова отримають податкові пільги

Депутати Львівської міськради на сесії 4 жовтня затвердили Програму підтримки закладів приватної форми власності, що здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, на період 2017-2019 років.

Приватні дитячі будинки Львова отримають податкові пільги
4 Жовтня 2016 22:48Новини

За відповідну ухвалу проголосував 51 депутат, передає кореспондент ІА ZIK.

Як йдеться у пояснювальній записці, на території м. Львова функціонують декілька закладів приватної форми власності, що опікуються дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Ці заклади створені благодійними, релігійними та громадськими організаціями. Як правило, у таких закладах діти виховуються та проживають на постійній основі. Водночас діють і заклади, які діти лише відвідують у вільний час.

На сьогодні до таких закладів належать: Родинний дім «Покрова» (м. Львів, вул. Дорога Кривчицька, 19), приватна організація «Приватний дитячий будинок «Благодать» (м. Львів, вул. Папарівка, 1), соціальний центр Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (м. Львів, вул. Равська, 6), кризовий центр «Діти Вулиці», (м. Львів, вул. К. Левицького, 111), заклад громадської організації «Львівський центр піклування про дітей» (м. Львів, вул. Жовківська, 2-а).

Щодня у цих закладах перебуває до 190 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах або залишилися без батьківського піклування.

Ухвалою передбачено надання цим закладам пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; надання пільг зі сплати земельного податку; комплекс заходів зі збору та аналізу інформації щодо потреби у забезпеченні основними засобами, необхідними для функціонування закладів, та подальше виділення коштів на придбання таких основних засобів; надання фінансової допомоги для відшкодування 50% відсотків встановленої плати за житлово-комунальні послуги у межах норм, визначених законодавством.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.