Прикордонники: КПВВ «Чонгар» уже працює, але «Чаплинка» та «Каланчак» – ні

Державна прикордонна служба України повідомляє про відновлення пропускних операцій на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар» на адміністративній межі з Кримом. Водночас іще два КПВВ – «Чаплинка» та «Каланчак» – досі не працюють.

Прикордонники: КПВВ «Чонгар» уже працює, але «Чаплинка» та «Каланчак» – ні
7 Серпня 2016 12:41Новини

«Близько 10 годин 50 хвилин російська окупаційна влада відновила пропускні операції у напрямку КПВВ «Чонгар». У напрямку контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Чаплинка» та «Каланчак» пропуск осіб та транспортних засобів не здійснюється», – йдеться у повідомленні відомства, інформує Радіо Свобода.

Відновлення пропускних операцій на пункті пропуску «Чонгар» у коментарі проекту Радіо Свобода «Крим. Реалії» підтвердили й на підконтрольній Росії Кримській митниці.

Водночас засупник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомляє про повне відновлення пропускних операцій на всіх трьох КПВВ.

Раніше українська прикордонна служба заявила, що російська влада Криму «з невстановлених причин призупинила здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з Кримом».

Росія не коментувала заяву українських прикордонників.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.