Прокурор Запорізької області: нападниками на інкасаторів є бійці «Азову»

Нападники, які лишилися живими під час проведення спецоперації, самі заявили, що є бійцями саме цього підрозділу.

Полк Азов
16 Липня 2016 19:05Новини

Затримані злочинці, які сьогодні, 15 липня, скоїли збройний напад на інкасаторську машину, виявились бійцями полку «Азов». Про це порталу Depo.Запоріжжя телефоном повідомив прокурор Запорізької області Олександр Шацький. За його словами, нападники, які лишилися живими під час проведення спецоперації, заявили, що є бійцями саме цього підрозділу. В той же час, при них були документи. За словами прокурора області, наразі продовжуються слідчі дії, на місці пригоди працюють оперативники.

Як повідомлялось раніше, на Запоріжжі правоохоронці вступили в бій з озброєними бандитами, що напали на інкасаторську машину. Одного нападника вбили. Також повідомлялося, що в СБУ заявили про приналежність нападників до одного з добробатів.

Нагадаємо також, що раніше в Запоріжжі був скандал, коли губернатор області Костянтин Бриль фактично звинуватив «Азов» у тому, що його фінансують з Росії. Коли бійці почали вимагати звільнення губернатора, той сказав, що ЗМІ не правильно зрозуміли його слова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.