Прокуратура повідомила про підозру меру Покровська

Прокуратура повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення міському голові Покровська у Донецькій області.

Прокуратура повідомила про підозру меру Покровська
7 Квітня 2017 16:23Новини

В рамках розслідування кримінального провадження встановлено, що мер, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнив та подав щорічну декларацію про доходи за 2015 рік. Про це повідомляє Інформатор.

Разом з тим, знаючи, що він зобов’язаний відображати повну та достовірну інформацію в усіх розділах декларації, діючи умисно, вніс у щорічну декларацію завідомо недостовірні відомості, – повідомили в обласній прокуратурі.

Згыдно повыдомлення, міський голова, маючи на меті приховання реально отриманих доходів, наявних грошових активів та фінансових зобов’язань, не вказав у поданій щорічній декларації за 2015 рік відомості про отримані ним доходи. Таким чином вчинив дії щодо внесення недостовірних відомостей у декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

На підставі зібраних доказів міський голова обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

Вирішується питання щодо обрання міському голові запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше НАЗК визнала перебої у роботі реєстру поважною причиною несвоєчасного подання е-декларацій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.