Прокуратура Києва відкрила справу проти керівництва одного з банків

За словами нардепа, можливе друге провадження за тими ж фактами.

bank-1
30 Червня 2016 19:09Новини

Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження проти керівництва банку «Михайлівський». Про це повідомив народний депутат Павло Різаненко на сторінці у Facebook, цитує 5 канал.

«Сьогодні нарешті отримав відповідь по суті від прокуратури на своє повідомлення про злочин по діях власника та менеджменту банку «Михайлівський» відносно доведення банку до неплатоспроможності”, – повідомив депутат розпочали слідство.

Як стало відомо, 15 червня у прокуратурі відповіли на запит Різаненко. За його словами, на даний час проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Як стверджує нардеп, згідно КПК (Кримінально-процесуальний кодекс України) підслідність по цій статті належить органам ДФС (Державна фіскальна служба).

Різаненко повідомляє, що можливе друге провадження за тими ж фактами.

«ДФС мене також раніше поінформувала, що матеріали направлено до слідчого управління фінансових розслідувань Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників податків. Одне кримінальне провадження вже є. Можливо, буде й друге за тими ж фактами», – підсумував він.

Як відомо, 23 травня правління НБУ прийняло рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

Нагадаємо, 14 червня 2016 року Правління Національного банку України ухвалило рішення про віднесення ПАТ «Класикбанк» до категорії неплатоспроможних.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.