Працівник Фонду гарантування вкладів здав страховика-хабарника

Працівники СБУ та ГПУ затримали представника однієї страхової компанії, який намагався дати хабар за організацію виплати коштів кредитору неплатоспроможного банку в обхід визначеної законодавством черговості. Про це йдеться на сайті фонду.

Працівник Фонду гарантування вкладів здав страховика-хабарника
9 Серпня 2017 16:16Новини

Про це повідомляють Схеми (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший»).

Хабар намагалися дати уповноваженій особі на ліквідацію «Ерде Банку» Караченцеву Артему Юрійовичу.

Згідно з даними медіа, представник страхової компанії діяв в інтересах ПрАТ «Граве Україна – страхування життя». У компанії поки ніяк не прокоментували інцидент.

У ГПУ повідомили про затримання представника страхової компанії, який надав 5 тисяч доларів хабаря працівнику Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Коли банк визнали неплатоспроможним, на рахунку страховика залишалося понад 10,7 мільйонів гривень.

У Фонді гарантування вкладів повідомили, що страхова компанія звернулась до Фонду гарантування. Вони вимагали здійснити виплату поза процедурою задоволення вимог кредиторів, мотивуючи це тим, що вказані кошти належать фізичним особам. Відповідно до законодавства, вклади юридичних осіб не гарантуються, тож у виплаті їм відмовили.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.