Пожежа в Москві: загинули восьмеро рятувальників

Це друга за менш як місяць масштабна пожежа на складі в Москві, яка спричинила людські жертви.

Це друга за менш як місяць масштабна пожежа на складі в Москві, яка спричинила людські жертви
23 Вересня 2016 20:35Новини

У пожежі, яка спалахнула ввечері 22 вересня на складі на сході Москви, загинули восьмеро рятувальників. Їхні тіла були виявлені зранку 23 вересня після того, як загоряння було ліквідоване, повідомляють російські ЗМІ, повідомляє Главком.
Загиблі пожежники працювали на даху, щоб встановити водяну завісу для охолодження газових балонів і компресорів, які могли вибухнути будь-якої миті.
«Вони одними з перших прибули на місце пожежі, відразу провели розвідку та евакуювали понад 100 працівників складу», – повідомив представник російського міністерства з питань надзвичайних ситуацій.
Це друга за менш як місяць масштабна пожежа на складі в Москві, яка спричинила людські жертви. 27 серпня на іншому подібному об’єкті загинули 17 співробітників, які ночували на складі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.