Постраждалих після випускних вечорів побільшало

У Вінницькій області через отруєння госпіталізували уже 62 особи.

Постраждалих після випускних вечорів побільшало
28 Червня 2018 12:32Новини

Про це повідомила прес-служба ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, передає УНН.

«Станом на 27 червня 2018 року в інфекційному відділенні Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування та у Чечельницькій лікарні планового лікування знаходиться 62 особи, серед яких 23 дитини з ознаками гострої кишкової інфекції. Всім госпіталізованим встановлено попередній діагноз «Гострий гастроентероколіт». Перебіг захворювання у всіх хворих середнього ступеня важкості», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що загалом у святкуванні випускних вечорів у Чечельницькому районі у с. Бондурівка брали участь 68 осіб, а в с. Стратіївка – 85 осіб.

«Спалах виник після святкування випускного вечору у вказаних селах. Святкові вечері проводилися в приміщенні сільського будинку культури та в приміщенні школи. Страви для святкування обох випускних вечорів замовлялись та готувались в кафе «Вербка» с. Вербка Чечельницького району та доставлялися до місць проведення заходів приватним транспортом власника кафе, без холодильного обладнання», – зазначили у Держпродспоживслужбі.

Крім того, працівники кафе були допущені до роботи без пройденого медичного огляду в повному об’ємі, технологічного, холодового інвентарю не достатньо, приміщення потребують ремонту. Дослідження питної води, на якій готувалися страви, відсутні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.