Посол ЄС запевнив у незмінності позиції Брюсселя щодо боротьби з корупцією в Україні

Україні необхідно пришвидшити та посилити боротьбу з корупцією, зокрема це стосується створення незалежного антикорупційного судового органу, зазначив посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Посол ЄС запевнив у незмінності позиції Брюсселя щодо боротьби з корупцією в Україні
17 Липня 2017 22:01Новини

Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що позиція ЄС щодо боротьби з корупцією в Україні залишається незмінною. Заява пролунала в понеділок, 17 липня, під час зустрічі співробітників представництва Європейського Союзу в Україні з депутатами Верховної Ради та представниками громадянського суспільства. Метою зустрічі стало обговорення результатів саміту ЄС-Україна, що відбувся минулого тижня, йдеться у повідомленні представництва ЄС на сторінці в соціальній мережі Facebook. Про це пише DW.

Хюг Мінгареллі підкреслив, що Києву необхідно пришвидшити та посилити боротьбу з корупцією. Він вказав на потребу «створення належних судових інструментів для судового розгляду корупційних правопорушень». «Ми й далі наголошуємо на потребі створення незалежного, ефективного судового органу з необхідними повноваженнями та необхідними ресурсами для боротьби проти корупції. Ми закликаємо до прозорого та незалежного процесу створення цього органу та відбору спеціалізованих суддів», – зазначив посол ЄС в Україні.

Нагадаємо, 13 липня на саміті Україна-ЄС у Києві голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Брюссель погоджується на створення антикорупційної палати. Цією заявою він давав зрозуміти, що питання створення антикорупційного суду знімається з порядку денного, що викликало хвилю обурення в Україні. Згодом у прес-службі Єврокомісії відповіли на запит DW, що Брюссель і надалі вважає важливимстворення «незалежного, ефективного судового органу з належними повноваженнями та ресурсами для боротьби з корупцією».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.