Посол: Нідерланди стежитимуть за свободою ЗМІ в Україні

«Якісні медіа та незалежні журналісти, які критикують владу, – це «наріжний камінь демократії», - заявив посол Нідерландів.

Посол: Нідерланди стежитимуть за свободою ЗМІ в Україні
2 Липня 2017 16:25Новини

Посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер стурбований тиском, який останнім часом чиниться в Україні на активістів-антикорупціонерів і журналістів. Про це дипломат заявив в інтерв’ю Dт.ua, повідомляє Главком.

Кломпенхаувер підкреслив, що якісні медіа та незалежні журналісти, які критикують владу, – це «наріжний камінь демократії».

«Тому я занепокоєний, що на активістів, які борються з корупцією, і журналістів-розслідувачів чиниться тиск. Правоохоронці повинні зосередитися на своїх первинних завданнях і не заважати ані економіці, ані демократії. Це серйозне питання», – заявив посол.

За словами дипломата, Нідерланди та міжнародна спільнота загалом дуже уважно спостерігають за Україною і будуть і надалі спостерігати за будь-якими спробами обмежити свободу ЗМІ.

На думку Кломпенхаувера, подібні дії можуть бути «нерозумними, і як наслідок – непатріотичними».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.