Посол Британії запевнила в незмінності підтримки України

Глава Адміністрації Президента Ігор Райнін зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

Посол Британії запевнила в незмінності підтримки України
21 Січня 2017 8:44Новини

Про це інформує прес-служба глави держави, пише День.

Глава АПУ висловив вдячність Великій Британії за непохитну позицію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, зокрема, у питанні збереження санкцій проти Росії у відповідь на агресію, що триває.

Було висловлено впевненість у тому, що санкції щодо Росії мають зберігатися до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з поверненням Криму.

Джудіт Гоф запевнила, що позиція її країни щодо підтримки Української держави, зокрема в рамках Європейського Союзу, залишається незмінною.

У свою чергу, Райнін відзначив внесок Великої Британії у підготовку Збройних Сил України і висловив сподівання на продовження і поглиблення відповідного співробітництва.

Сторони також обговорили питання двостороннього співробітництва, насамперед, інтенсифікацію торговельно-економічної взаємодії, а також графік контактів на найвищому рівні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.