Посадовці визначили чотири фінальні варіанти імені для аеропорту «Бориспіль»

Відкрите голосування в інтернеті відкриємо через тиждень.

борисполь
13 Червня 2016 19:17Новини

Слухання за участі народних депутатів, Бориспільської міськради, асоціації аеропортів України, КМДА, директора аеропорту «Бориспіль» і представників ДП «Антонов» визначили чотири варіанти назви для міжнародного аеропорту «Бориспіль», пише 5-й канал. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

За словами Омеляна, за підсумками наради визначилися, що Міжнародний аеропорт Бориспіль може носити ім’я: авіаконструктора Ігоря Сікорського, художника Казимира Малевича, авіабудівника Олега Антонова або автора Гімну України Павла Чубинського.

Омелян стверджує, що у відповідності з нормативними актами, зміна назви (надання імені) проходить за поданням трудового колективу аеропорту.

«Домовилися, що повинні бути проведені обговорення, а також відкрите голосування в інтернет. Голосування відкриємо через тиждень», – написав міністр інфраструктури.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.