Порошенко заявив, що братиме участь в судовому процесі щодо злочинів під час Майдану

Президент України Петро Порошенко заявив про намір брати участь в процесі з розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності.

Порошенко заявив, що братиме участь в судовому процесі щодо злочинів під час Майдану
19 Лютого 2018 12:16Новини

Про це він заявив на церемонії відкриття виставки, присвяченій учасникам Майдану, передає Громадське з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Зло має бути покаране, і тому вперше в українській історії я прийняв рішення взяти участь в судовому процесі. Безпрецедентно, коли президент особисто це робить. Але це справа кожного з нас», — сказав президент.

Також він наголосив на необхідності «юридично бездоганної доказової бази та неухильного дотримання всіх процесуальних норм» у цій справі.

«Я, звичайно ж, поділяю незадоволення суспільства темпами розслідування, і ще більше — швидкістю судових процесів.  В той же час добре усвідомлюю масштаб злочину, рівно як і необхідність юридично бездоганної доказової бази та неухильного дотримання всіх процесуальних норм», — написав президент у Twitter.

Порошенко також попросив генерального прокурора Юрія Луценка проаналізувати, чим можна організаційно допомогти Департаменту спеціальних розслідувань, який веде справу Майдану.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.