Порошенко розповів в ООН про відновлення економіки України

Президент побачив всі підстави заявити про економічне відновлення.

Порошенко розповів в ООН про відновлення економіки України
21 Вересня 2017 20:09Новини

Є всі підстави говорити про відновлення економіки України. Про це заявив на загальних дебатах 72-ї сесії Генасамблеї ООН президент Петро Порошенко, пише Главком.

«Півтора роки тому економічна ситуація в Україні була настільки складною, що ми могли лише мріяти про макроекономічну стабілізацію. Тепер у нас є всі підстави заявити про економічне відновлення», – сказав Порошенко.

Він зазначив, що Україна повністю імплементує порядок денний сталого розвитку 2030.

«Попри серйозні витрати на оборону, які сягають понад 5% ВВП, Україна продовжує здійснювати фундаментальну трансформацію – боротися з корупцією, проводити судову та правоохоронну реформи, вводити децентралізацію, покращувати бізнес-можливості», – додав президент.

За його словами, в України серед ключових пріоритетів порядку денного ООН в галузі розвитку 2030 – забезпечення стабільних енергопостачань, забезпечення продовольчої безпеки, сприяння розвитку інновацій і стабільної інфраструктури, а також запровадження ефективної системи здоров’я, доступної освіти і гідної праці.

«Я впевнений, що жодна країна не в змозі самостійно досягти сталого розвитку без стійкого миру і безпеки, тому зміцнення миру і сприяння зміцненню безпеки має стати рішучою та об’єднавчою силою наших спільних зусиль щодо досягнення мети сталого розвитку», – резюмував Порошенко.

Як відомо, 20 вересня Порошенко виступив на Генасамблеї ООН.

Президент заявив, що мандат миротворців ООН повинен покривати усю окуповану територію Донбасу, включаючи українсько-російський державний кордон.

Також Порошенко звернувся до країн-членів ООН з ініціативою створити українську групу друзів Криму та визнати Голодомор геноцидом українського народу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.