Порошенко підписав закон про Фонд енергоефективності

Також президент підписав закон «Про енергетичну ефективність будівель».

Порошенко підписав закон про Фонд енергоефективності
20 Липня 2017 14:43Новини

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про Фонд енергоефективності». Як передає кореспондент УНІАН, він підписав його публічно у Національному технічному університеті України «КПІ».

«Фонд, створення якого було абсолютно зрозумілим десятки років тому, але дуже важливо, що зараз ми його створюємо… І впевнений, що найближчим часом ми будемо мати практичні результати нашої спільної діяльності», – сказав він.

Також президент підписав закон «Про енергетичну ефективність будівель», що передбачає запровадження системи обов’язкового аудиту енергоефективності будівель, який проводитимуть сертифіковані компанії, і визначає основні енергоефективні заходи для споруд.

Як повідомлялось, 8 червня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон про створення Фонду енергоефективності, яким передбачається створення організаційної структури для ефективного використання коштів на термомодернізацію та енергетичну модернізацію житлового фонду. 22 червня Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №4941-д «Про енергетичну ефективність будівель», що передбачає впровадження системи обов’язкового аудиту енергоефективності будівель.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.