Порошенко доручив Мінфіну і ДФС відкрити доступ до митних декларацій

Президент України Петро Порошенко поставив завдання Міністерству фінансів України та главі Державної фіскальної служби (ДФС) відкрити доступ до баз даних митних декларацій.

Порошенко доручив Мінфіну і ДФС відкрити доступ до митних декларацій
24 Травня 2017 20:54Новини

«Я ставлю першим пріоритетом, щоб ми гармонізували митне законодавство, яке дає нам можливість з країнами Євросоюзу – не як жест доброї волі, а як обов’язок, на підставі підписаної угоди – на базі гармонізованого законодавства не пізніше ніж з 1 січня 2018 року запустити доступ до баз даних» , – сказав П.Порошенко під час наради у Волинській облдержадміністрації в Луцьку в середу на тему готовності до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Про це пише УНН.

За словами глави держави, в такому допуску до баз даних митних декларацій були вкрай не зацікавлені митники та контрабандисти.

П.Порошенко доручив відповідним структурам провести координаційну нараду й надати пропозиції з цього питання.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.