Порошенка і Лукашенка викликають на допит у справі Femen

У вівторок, 15 серпня, активістці руху Femen Анджеліні Діаш оголосили про підозру у вчиненні кримінального злочину, відповідно до Кримінального кодексу України – використанням підробленого документа.

Порошенка і Лукашенка викликають на допит у справі Femen
16 Серпня 2017 8:02Новини

Це вже друга кримінальна справа, яка інкримінується дівчині за її протест проти президента Білорусі Олександра Лукашенка на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенко, пише Народна Правда з посиланням на прес-службу Femen.

Слідчі відклали розслідування за першим звинуваченням в хуліганстві, подавши запит про виклик двох свідків: президента України Петра Порошенка та президента Білорусі Олександра Лукашенка.

«Країна, де активіст може бути покараний за мирний протест, не може вважатися розвиненою і цивілізованою. Це скоріше країна дикунів і варварів, що і символізує наряд Анжеліни», йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Femen згодом пояснили інцидент з оголеною дівчиною на зустрічі президентів, а суд обрав запобіжний захід активістці.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.