Поляки допоможуть Червонограду з переробкою сміття

Під завод інвестору пропонується територія діючого міського підприємства переробки промислових побутових відходів.

Поляки допоможуть Червонограду з переробкою сміття
20 Вересня 2016 17:54Новини

Депутати міста 15 серпня створили конкурсну комiсiю з вибору iнвестора та затвердили положення про порядок та умови проведення робіт з його будівництва, – передає ІА ZIK.

У положенні прописали умови участі у конкурсі, його організацію і проведення, визначення переможця і порядок укладання інвестиційного договору. Також затвердили, щоб на майбутньому заводі проводився обов’язково збір і обробка елементів електроживлення, люмінесцентних ламп, побутової техніки.

Як відомо, 13 вересня до Червонограда приїжджав президент польської фірми Naprzód Sp.zo.o. Анджей Адамчик. Ця компанія понад 20 років працює у переробній сфері: займається збором відходів, транспортуванням і утилізацією.

Президент польського підприємства запевнив у бажанні співпрацювати з Червоноградом та інвестувати у цю галузь. Він готовий збудувати завод за новітніми європейськими технологіями, зменшивши об’єми сміття для захоронення шляхом сортування, пересіву та подрібнення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.