Полторак висловився за розширення географії навчань, які проводять американські військові в Україні

Міністр оборони України Степан Полторак на переговорах у Києві з американським колегою Джеймсом Меттісом заявив, що задоволений ефективністю навчань, які проводять американські військові в Україні.

Полторак висловився за розширення географії навчань, які проводять американські військові в Україні
25 Серпня 2017 16:24Новини

«Підготовка дає позитивні результати. Значно покращилися можливості наших підрозділів під час бойових дій. І нам хотілося б розширити географію таких навчань, для чого ми готуємо відповідну інфраструктуру», – цитує С.Полторака прес-служба Міноборони України. Про це пише Інтерфакс.

Міністри обговорили також розширення матеріально-технічної підтримки України з боку США для відсічі агресії і проведення заходів військової реформи.

«Ми розуміємо, що при веденні бойових дій надзвичайно важко проводити реформи. Але, разом з тим, саме ця реформа може бути ефективною, тому що всі рішення перевіряються з урахуванням бойових дій, в яких беруть участь військові», – зазначив у свою чергу Дж. Меттіс.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.