Польща позичить гроші на ремонт доріг Західної України

Україна та Польща домовилися, які дороги ремонтуватимуть за рахунок польського кредиту.

Польща позичить гроші на ремонт доріг Західної України
11 Листопада 2016 16:05Новини

Польща позичить гроші на ремонт українських доріг. Уже наступного року за 68 мільйонів євро польського кредиту відремонтують шість прикордонних доріг: 5 у Львівській і одну у Волинській областях, повідомляє 5 канал з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

Під відповідним рішенням підписалися заступники міністрів інфраструктури України та Республіки Польща Юрій Лавренюк та Ежи Сміт. Візьмуться, зокрема, за ділянки таких автошляхів як Червоноград-Рава Руська, Грушів-Немирів,Самбір-Дрогобич-Стрий та Устилуг-Луцьк-Рівне. Загалом капітально відремонтують 175 кілометрів автомобільних доріг Західної України.

“Це мабуть досить символічно, що саме з Польщею ми плануємо втілити цей важливий проект щодо розвитку прикордонних доріг. Для України кожен капітально відремонтований кілометр є вкрай важливим. Впевнений, що з нас вийде добра команда і для обох країн ця інвестиція відкриє нові транзитні та туристичні можливості та закріпить наші торгово-економічні стосунки”, – зазначив Голова Укравтодору Славомір Новак.

У міністерстві інфраструктури нагадують, що у вересні 2015 року Україна і Польща уклали міжурядову угоду про надання кредиту у розмірі 100 млн. євро на покращення прикордонних доріг та митного сполучення. На початку жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила відповідний закон, яким розподілила кредит Республіки Польща на умовах пов’язаної допомоги таким чином: 68 мільйонів євро на ремонт доріг, 25 мільйонів євро для Державної фіскальної служби і митниці й 7 мільйонів для Державної прикордонної служби.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.