Поліція вилучила у Львові 14 тонн фальсифікованих алкогольних напоїв

У Львові поліція встановила організаторів мережі підпільного виробництва та розповсюдження алкоголю. В результаті роботи правоохоронців, у продаж не потрапило понад 14 тон алкогольних напоїв, виготовлених шахраями.

Поліція вилучила у Львові 14 тонн фальсифікованих алкогольних напоїв
15 Травня 2017 8:21Новини

Про це пишуть Львівські новини з посиланням напрес-службу ГУ Нацполіції Львівщини.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції та слідчого управління обласної поліції затримали чотирьох мешканців області віком від 26 до 31 років, які організували нелегальний бізнес. У різних районах Львова вони відкрили підпільні міні-цехи з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Окремо для зберігання товарів вони винайняли приміщення, як у Львові, так і в області.

Поліція встановила місцезнаходження чотирьох міні-цехів та чотирьох так званих перевалочних баз. Також правоохоронці з’ясували, що фальсифікована алкогольна продукція невеликими партіями реалізовувалась на території Львівської області та передавалась до інших регіонів. Крім того, для маркування пляшок з горілкою шахраї використовували підроблені марки акцизного податку України.

12 травня на підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції та слідчі обласної поліції провели 17 обшуків.

Правоохоронці вилучили 14 тонн спирту та спиртовмісної суміші, понад 3 тисячі готового фальсифікату горілки, обладнання. Також було вилучено понад 130 тисяч гривень. За попередніми даними вартість вилученого сягає 1,2 мільйони гривень.

Крім того, на місці виробництва затримали чотирьох організаторів незаконної діяльності та найманих працівників.

Санкція статті 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.