Поліція у Києві розкрила замовне вбивство власника стоматологічних клінік

Організатор вбивства був керівником однієї з охоронних структур.

Поліція у Києві розкрила замовне вбивство власника стоматологічних клінік
22 Квітня 2017 8:04Новини

Поліція затримала 20 квітня організатора та виконавців вбивства власника стоматологічних клінік у Києві 1 липня 2016 року. Про це сьогодні на брифінгу заявив керівник Національної поліції Києва Андрій Крищенко, пише Главком.

«Майже рік проводилась робота по замовному вбивству, яке досить гучне, яке відбулося 1 липня 2016 року в Печерського районі, майже в центрі на мотоциклі невідомі здійснили кілька пострілів в громадянина, який є підприємцем і був власником мережі стоматологічних клінік, і який 5 липня від отриманих поранень помер», – сказав Крищенко.

За його словами, 28 березня було затримано в Києві та області, а також на Чернігівщині чотирьох виконавців вбивства.

«Всі ці четверо виконавців були арештовані судом і фактично вони вже третій тиждень знаходяться в СІЗО», – сказав Крищенко.

Він додав, що всім затриманим до 30 років, раніше не судимі.

«Стрілок який був – він військовослужбовець, всі спортсмени, всі працювали в охоронних структурах»,- сказав він.

Організатор вбивства був керівником однієї з охоронних структур.

«Вчора ще було затримано організатора цього вбивства, який безпосередньо керував, організовував, надавав зброю виконавцям, надавав інформацію про потерпілого. Його також було затримано і йому пред’явлено підозру в організації цього вбивства і сьогодні судом буде вирішено запобіжний захід»,- уточнив Крищенко.

Він додав, що наразі основна версія слідства – особисте життя підприємця.

Крищенко додав, що наразі перевіряється чи був затриманий організатор злочину його замовником. Запобіжний захід йому обиратиме Печерський районний суд Києва. Обвинувачення проситиме тримання під вартою без альтернативи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.