Поліцейські Рівненщини за рік вилучили у копачів 2,5 т бурштину

Оперативний штаб з протидії незаконному видобутку бурштину у Рівненській області цього року вилучив у старателів 2 т 117 кг 867 г «сонячного каменю».

Поліцейські Рівненщини за рік вилучили у копачів 2,5 т бурштину
26 Грудня 2017 20:21Новини

Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області у відповідь на запит Укрінформу.

«За період діяльності оперативного штабу з 6 березня поточного року вилучено 2117 кг 867 г бурштину-сирцю, 147 мотопомп і 43 транспортні засоби», – йдеться у відповіді.

За інформацією обласної поліції, загалом впродовж поточного року рівненські правоохоронці вилучили у нелегальних копачів 2494 кг 235 г бурштину, 149 мотопомп та 58 автомобілів.

У відомстві зазначають, що до рішень судів вилучений бурштин зберігається у «Приватбанку» та у Державному сховищі дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння.

Працівники оперштабу дислокуються у Дубровицькому, Зарічнянському, Рокитнянському і Володимирецькому районах області і реагують на повідомлення громадян про незаконний видобуток бурштину, які надходять на «гарячу лінію» 102. Правоохоронці також періодично виїжджають у місця нелегального видобутку бурштину.

Крім того, працівники оперштабу цілодобово перебувають на п`яти блокпостах в урочищі «Гальбино», що розташоване у Сарненському районі і має одні з найбагатших покладів бурштину.

Як відомо, 3 квітня 2016 року на базі Сарненського відділу ГУ Нацполіції в Рівненській області запрацював оперативний штаб, до складу якого входять працівники поліції та Нацгвардії, які опікуються боротьбою з незаконного видобутку бурштину.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.