Політ до зірок: космічний корабель «Союз» доставив космонавтів на МКС

Вчора, 6 червня, три астронавти відправилися на космічному кораблі «Союз» із космодрому Байконур у Казахстані на Міжнародну космічну станцію.

Політ до зірок: космічний корабель «Союз» доставив космонавтів на МКС
8 Червня 2018 8:26Новини

Росіянин Сергій Прокоп’єв з «Роскосмосу», німець Александр Ґерст з Європейського космічного агентства та американка Серена Онон-Ченселлор з NASA відправилася на МКС, щоб замінити своїх попередників та продовжити дослідження при стані невагомості. Про це пише ZIK.

Міжнародна космічна станція – це пілотована космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. Будівництво розпочалось 1998 і тривало в співробітництві аерокосмічних агентств Росії, США, Японії, Канади, Бразилії та Євросоюзу. Маса станції становить приблизно 450 тонн, а ціна близько 150 млрд доларів. МКС обертається навколо Землі на висоті близько 415 кілометрів, здійснюючи 15,77 обертів за добу, рухається з середньою швидкістю 27 700 км/год, її можна легко побачити неозброєним оком. Спочатку планувалося, що станція пропрацює на орбіті до 2010 року, та на початку 2015 року було повідомлено про плани роботи станції до 2024 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.