Податкова ліквідувала «конверт» з обігом 200 мільйонів гривень

Податковою міліцією, припинено діяльність конвертаційного центру, що діяв на території Києва та Київської області.

Податкова ліквідувала «конверт» з обігом 200 мільйонів гривень
4 Серпня 2016 7:23Новини

Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби, пише ZIK.

«Як з’ясувалося, фігуранти провадження надавали послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку підприємствам реального сектору економіки», – повідомили у ДФС.

Як наголошується, у подальшому перераховані кошти знімалися готівкою через банкомати та каси банків за винагороду у розмірі 10-11%.

«Обіг проконвертованих коштів склав близько 200 млн гривень. Внаслідок такої протиправної діяльності ймовірні втрати бюджету складають понад 30 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

«За результатами обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів, автомобілях та за місцями реєстрації фіктивних підприємств, вилучено 320 тисяч гривень готівкою, 42 печатки, первинну бухгалтерську документацію транзитних та фіктивних СГД, банківські картки, комп’ютерну техніку, які свідчать про протиправну діяльність», – йдеться у повідомленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.