Після націоналізації «ПриватБанк» у 3,5 рази збільшив прибуток

Найбільший в Україні банк «ПриватБанк» у січні-березні 2017 року збільшив чистий прибуток порівняно з аналогічним періодом минулого року у 3,52 рази — до 744 млн грн.

Після націоналізації «ПриватБанк» у 3,5 рази збільшив прибуток
25 Липня 2017 12:06Новини

Про це повідомило інформагенство УНІАН, посилаючись на звітність у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Відповідно до звітності, активи банку за перший квартал скоротилися на 9,3% — до 224,19 млрд грн, кредити і заборгованість клієнтів — на 5,1% — до 45,802 млрд грн.

18 грудня, Кабінет міністрів України, керуючись рекомендаціями Ради національної безпеки і оборони, підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) та Ради фінансової безпеки про перехід «Приватбанку» у 100% власність держави.

Рішення було прийняте після того, як власники установи не змогли виконати програму докапіталізації. У капіталі «ПриватБанку» виявили недостачу в 148 млрд грн, із яких державі доведеться закрити щонайменше 116 млрд. Як виявилося, близько 97% комерційних кредитів «ПриватБанк» видав пов’язаним особам. Також «ПриватБанк» видавав кредити на неринкових умовах «порожнім» компаніям з грецькими номінальними власниками.

23 липня стало відомо, що міністерство фінансів підписали меморандум про співпрацю, який дозволить використовувати технології банку для створення єдиної системи верифікації бюджетних виплат.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.