Підприємці на Черкащині привласнили 3 млн грн, виділені на харчування військових

Завершено досудове розслідування за фактом привласнення підприємцями з Черкащини державних коштів, виділених на харчування військових.

Підприємці на Черкащині привласнили 3 млн грн, виділені на харчування військових
22 Березня 2017 18:38Новини

Про це УНН-Центр повідомили в управлінні СБ України в Черкаській області.

Встановлено, що протягом 2014-2015 років низка черкаських комерційних структур уклала угоди на постачання м’ясних харчових продуктів військовим частинам та підрозділам Нацгвардії, дислокованим у різних регіонах України.

Під час обшуків правоохоронці вилучили документацію, яка доводить здійснення протиправної оборудки та підтверджує факт привласнення бізнесменами трьох мільйонів гривень при поставках харчових продуктів. За висновками експертизи, якість товарів не відповідала вимогам державних стандартів.

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. Одного із правопорушників наразі оголошено у всеукраїнський розшук.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.