Підприємець на Львівщині довів до банкрутства агропідприємства

Шахрай не розплатився з постачальниками за 460 тонн сої.

Підприємець на Львівщині довів до банкрутства агропідприємства
17 Грудня 2016 12:18Новини

На Львівщині правоохоронці викрили схему незаконного заволодіння сільськогосподарською продукцією, що призвело до банкрутства виробників цієї продукції. Зловмисники отримали більш ніж 460 тонн зерна сої вартістю майже 4,5 млн грн і не розплатилися з постачальниками.

За інформацією управління захисту економіки у Львівській області, підприємство на Львівщині систематично отримувало від сільськогосподарських підприємств західного та інших регіонів держави сою, за яку фактично не розплачувалося, заганяючи таким чином виробника у скрутне фінансове становище.

Організатором схеми виявився директор компанії. Як наголошує УЗЕ, керівник підприємства і не мав наміру розплачуватись за продукцію з виробником. Чоловік очолював підприємство у Львові, проте оперативники затримали його у Кропивницькому.

Підприємцю повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України. Суд обрав для нього міру запобіжного заходу – арешт з можливістю звільнення під заставу у розмірі два мільйони гривень.

Правоохоронці встановлюють усіх учасників злочинної схеми, виявляють інші злочини, до скоєння яких вони причетні та факти легалізації коштів злочинним шляхом.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.