Під Слов’янськом відкрили пам’ятний знак загиблим бійцям АТО

В одному з контрольно-пропускних пунктів поблизу Слов'янська відкрили пам'ятний знак українським військовим, які загинули в АТО.

Під Слов'янськом відкрили пам'ятний знак загиблим бійцям АТО
8 Жовтня 2017 12:49Новини

У суботу, 7 жовтня, в одному з контрольно-пропускних пунктів неподалік Слов’янська відкрили пам’ятний знак українським військовим, які загинули в АТО. Про це на брифінгу повідомив речник Міноборони з питань АТО полковник Андрій Лисенко, пише Український тиждень.

На відкритті були військовослужбовці, поліцейські та мирні мешканці, які вшанували пам’ять бійців 95-ї окремої аеромобільної бригади.

«Сьогодні в одному з пунктів контролю поблизу Слов’янська відкрили пам’ятний знак загиблим українським воїнам. Присутні на відкритті військовослужбовці, поліцейські та просто небайдужі мешканці вшанували пам’ять бійців 95-ї окремої аеромобільної бригади, які в 2014-му році стали на захист суверенітету держави. Згадували солдатів Ярослава Давидова, Петра Боднера, молодшого сержанта Леоніда Ординського та сержанта Олександра Закусила. Указом Президента України вони нагороджені орденами «За мужність» 3 ступеня посмертно», – розповів  Лисенко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.