Під Львовом за фальшивими документами хотіли привласнити 20 гектарів землі

Пустомитівський відділ Львівської місцевої прокуратури №3 за заявою сільського голови Сокільників розпочав кримінальне провадження за фактом подання фізичною особою підробленої документації з метою подальшого отримання правовстановлюючих актів на земельну ділянку площею 20 га. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Під Львовом за фальшивими документами хотіли привласнити 20 гектарів землі
16 Серпня 2016 22:31Новини

Зокрема, цим громадянином у квітні цього року подано начальнику відділу Держгеокадастру одного з районів Львівщини вказані документи для реєстрації зазначеної території у межах села Сокільники під розміщення багатоповерхової житлової забудови, повідомляє Дивись.інфо.

На цей час, з метою унеможливлення вчинення будь-яких дій та відчуження цієї землі із власності територіальної громади, судом за клопотанням Пустомитівського відділу Львівської місцевої прокуратури №3 накладено арешт на вказану ділянку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.4 ст.358, ч.2 ст.15 – ч.3 ст.191 КК України, здійснюється органами поліції та перебуває на контролі прокуратури.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.