Під Києвом виселяють переселенців через відмову ходити на молитви — ЗМІ

У селищі Коцюбинське Київської області переселенці можуть залишитися без даху над головою.

Під Києвом веселяють переселенців через відмову ходити на молитви — ЗМ
7 Вересня 2016 12:23Новини

Три сім’ї, які живуть в приміщеннях дитсадка «Білочка» розповіли депутатам і ЗМІ, що на них психологічно тиснуть, повідомляє kotsubynske.com.ua.

— Це 2 матері-одиначки і одна багатодітна сім’я. Ті переселенці, яких залишають у центрі, стверджують, що о 8:00 ці три сім’ї не ходять на молитву. Я роз’яснюю, що не можна примушувати молитися. В країні у нас демократичний підхід. Держава світська і свобода віросповідання. Там діють за принципом секти. Збирають збори. Психологічно тиснуть на цих людей… Мені вже наводили інші аргументи: нібито ці люди вживають алкоголь і поводяться негідно. Я хочу сказати, що я живу поруч. Я бачу цих людей щодня і не помічала за ними такого, – розповідає Олександра Куцан, депутат Коцюбинської селищної ради.

Переселенці скаржаться, що їх виселяли невідомі чоловіки спортивної статури, а також в історії замішаний священик – отець Микола Ільницький.

— Ситуація кричуща. Обласна соцслужба повідомила, що не має доступу до центру, де проживає більше сотні переселенців з дітьми. Отець Микола з учорашнього почав примусово виселяти людей… На застосування фізичної сили міцних чоловіків проти переселенців поліція не відреагувала, – написала в соцмережі селищна голова Ольга Матюшина.

Депутати з команди Матюшиної просять депутатів партії «Нові обличчя» відреагувати належним чином на ці події і виступити разом на захист переселенців від свавілля колишнього депутата Миколи Ільницького.

Як вказано депутати за часів роботи колишнього мера Вадима Садовського дали приватизувати понад 1000 метрів приміщення дитсадка «Білочка». Серед тих, хто голосував «за» була Юлія Главацька (зараз депутат від «Нових облич»). Згодом, незважаючи на протести громади, депутати дали в оренду Ільницькому на 5 років ще одну частину приміщення дитячого садка і у громади по суті залишилося 1 крило дошкільного закладу, яке зараз функціонує як заклад медичної допомоги.

Депутати віддали також Ільницькому землю в оренду на десятки років за символічну плату.

— Заради уникнення ескалації конфлікту буду звертатися до депутатського корпусу і пропонувати розірвати договори оренди хоча б на ті кілька сотень метрів, які не встигли доприватизувати за часів Садовського, щоб мати можливість укладати з людьми прямі договори, – зазначає Матюшина.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.