Під час демонтажу вивісок на львівських комунальників напали представники алкомагазину

У Львові почали демонтаж вивісок, які містять слово «алкоголь».

_MG_0026
29 Березня 2017 11:21Новини

У вівторок, 28 березня, працівники КП «Адміністративно-технічне управління» зняли перші чотири вивіски, проте під час демонтажу однієї з них на комунальників напали представники магазину.

«У вівторок було проведено демонтаж вивісок за чотирма адерсами. Сьогодні проводиться демонтаж ще за п’ятьма. Але є проблема з власником магазинів», – сказав під час наради у Львівській міськради директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

За його словами, під час демонтажу вивіски «Гуртові ціни. Алкоголь» на вул. Куліша на комунальників напали кілька чоловіків. Нападники не представилися, проте на відео помітно, як вони стверджують, що вивіски є їхньою власністю і намагаються відібрати демонтовані конструкції у комунальників.

«Ми викликали слідчо-оперативну групу і написали заяву про перешкоджання діям комунальників», – сказав Тарас Вітик.

Він також додав, що зранку в середу, 29 березня, подібний інцидент стався під час демонтажу вивіски на вул. Коперника.

У зв’язку з цим, міський голова Львова Андрій Садовий доручив залучити до демонтажу вивісок працівників «Муніципальної дружини».

Крім того, за словами Тараса Вітика, власник мережі «Гуртові ціни. Алкоголь» оскаржив ухвалене в листопаді 2016 року рішення виконкому про нові правила розміщення вивісок на будинках.

На сайті мережі «Гуртові ціни. Алкоголь» вказано, що магазини належать ТОВ «Овація». За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, власниками ТОВ «Овація» є Олександр Малейкін та Ігор Цільник, який також керує компанією.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий доручив демонтувати всі вивіски зі словом «алкоголь». Проте лише одна мережа алкогольних крамниць «Гуртові ціни. Алкоголь» налічує 153 магазини у Львові.

Джерело: Захід.нет

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.