Перинатальний центр на вул Дж.Вашингтона у Львові добудують за графіком

Так 15 вересня, зранку о 7 годині відбувся візит до Перинатального центру народних депутатів та голови ЛОДА Олега Синютки, щоб здійснити контроль за будівництвом центру.

perun
17 Вересня 2017 14:16Новини

“Поки усе йде за графіком. Перевірили сьогодні, як рухається ремонт Львівський ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР. Зовнішні роботи на закінченні. З внутрішніми мають фінішувати до грудня. Тобто, в 2018-ий маємо увійти з відкритою новою будівлею. Інше питання – обладнання. Є потреба в оновленні. Але першочергове завдання – відкритись і запустити процес! Зрештою, ситуація не плачевна, працювати є на чому”, – написала на своїй сторінці нардеп Оксана Юринець.

Нагадаємо, що Львівський обласний клінічний перинатальний центр (вул. Дж. Вашингтона, 6) був заснований у 1986 році як пологовий будинок №2. У 1990 році – реорганізований в перший в Україні перинатальний центр. На 2011 рік таких в Україні було лише чотири. У жовтні 2013-го року перинатальний центр закрили на ремонт. Через брак коштів та фінансові скандали будівництво затягнулось до цього часу.

Джерело: Форпост

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.