Парубій підписав постанову про перейменування Кіровограда на Кропивницький

Рішення про перейменування міста Рада прийняла сьогодні, 14 липня.

Кропивницький
14 Липня 2016 21:04Новини

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав постанову про перейменування обласного центру Кіровограда в Кропивницький, повідомляє Український тиждень.

«Я негайно підписую постанову щодо перейменування міста Кіровоград в місто Кропивницький», – сказав Парубій на брифінгу в Раді 14 липня і підписав цю постанову.

Як повідомлялося, Верховна Рада 14 липня перейменувала місто Кіровгорад на Кропивницький.

Нагадаємо, в жовтні 2015 року міськрада Кіровограда запропонувала на розгляд ВР сім варіантів нової назви міста: Єлисаветград, Кропивницьк, Златопіль, Благомир, Інгульськ, Козацьк та Ексампей. Під час опитування жителі абсолютною більшістю підтримали повернення місту колишньої назви – Єлисаветград (на честь імператриці Єлизавети).

У грудні комітет Верховної ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав перейменування Кіровограда на Інгульськ. Після цього депутати Кіровоградської міської ради звернулись до Верховної Ради України, аби відтермінувати перейменування міста до проведення місцевого референдуму. 31 березня комітет змінив своє рішення та підтримав назву Кропивницький.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.